Koniec semestru EESTEC LC Gliwice wita aktywnie!

mw eestec

Zakończyliśmy projekt „The Meaning of Python”, który okazał się być dużym sukcesem, ale nie zamierzamy próżnować!

Planujemy dla Was zwiększenie aktywności LEC’a w następnym semestrze, w dodatku już zajmujemy się kolejnymi warsztatami tylko dla lokalnych studentów – więcej szczegółów podamy jesienią.

Żeby jednak efektywnie pracować każdy potrzebuje naładowania akumulatorów – i to właśnie stanie się już końcem lipca. Weekend motywacyjny w Beskidzie Żywieckim, czyli softskillowe szkolenia w połączeniu z wędrówkami górskimi oraz wieczorami przy ognisku.

Powrócimy pełni energii i motywacji do dalszych działań i z całą pewnością o nich usłyszycie!

Fatal error: Call to undefined function the_post_navigation() in /wp-content/themes/azera-shop/single.php on line 24